Doporučuji | Obrazy – Jana Roselli

 

Milí přátelé,

 

Tady nabízím odkazy na úžasné lidičky, kteří tvoří s láskou, pomáhají srdcem a jsou prostě úžasní. Když budete mít čas a chuť, určitě se podívejte na jejich stránky a třeba se Vám něco zalíbí, něco Vám napoví, někdo z mých přátel Vám pomůže…

Děkuji, Jaňula

 

 

ŠITÉ S LÁSKOU

Moje Maminka Bětuška Vachelová šije s láskou skvělé patchworkové výrobky, můžete si vybírat z tašek, peněženek, obalů na knihy, polštářů, dek. Samozřejmě se můžete na čemkoli domluvit a fantazii se meze nekladou.

www.patchworkovysen.cz

 

KOUZLO VE FOTOGRAFII

Moje segruška Pavlínka Beritová našla kouzlo ve fotografování. Dokáže zachytit to, co je v člověku, protože každý z nás je úžasná a krásná bytost. Fotografuje v atelieru i exterieru. Nápad a fantazie tam určitě je a myslím, že kdo zkusí jednou, rád se navrátí. Nabízíme společně také různé projekty, které vždy vypisujeme na facebook a www stránky.

www.zivotvefotografii.cz

 

UŽÍVAT SI ŽIVOT NA PLNO

… moje spřízněná dušička Janička Hrušková, která pomůže lidem najít jejich místo na světě, jejich vnitřní klid a s tím i harmonii v těle, ve vztazích. Janička je úžasná bytost, která je pro mne nesmírně cenná a jsem ráda, že šla za svým srdcem a teď může pomáhat tolika lidem.

www.vivaenergia.cz

 

RUCE PLNÉ ENERGIE

Zuzanka Mauricová, moje kamarádka, křehká žena s velkou energiií v dlaních. K Zuzance si můžete přijít užít krásnou masáž, vybíráte z několika typů. Nakoupit si produkty Green ways, na které nedáme dopustit a ještě Vám k tomu může namalovat portrét tužkou, který nebude k rozeznání od fotky.

www.masazeceskebudejovice.cz/

www.portret-tuzkou.cz/

 

MÍSTO, KDE TVOŘÍM

Atelier mám na úžasném místě, Riegrova 51, kde se koná neuvěřitelné množství akcí a akciček, stojí za to sledovat na webu i facebooku.jsem ráda, že mohu působit přímo tady v tak příjemném místě.

www.riegrova51.cz


VŽDY SI NĚCO ODNESETE

Jednou za 14dnů se ve dvoře Riegrova51 konají trhy u úžasné paní Vrby, je to nezapomenutelné místo plné domácích výrobků, milých trhovců a všemožných dobrot. Hlídejte si termíny a určitě přijděte nakoupit anebo kouknout ... pohádka pro děti nikdy nechybí :-)

www.trhuvrby.cz

 

KOUZELNÁ TRIČKA

Úžasná trička, která přináší spoustu radosti, energie a pomoci. Moje celá rodina je miluje a vřele doporučujeme Janičku, která je úžasná láskyplná bytost.

www.laura-design.cz/

 

TĚLOVÉ SVÍCE

Michal, kterého jsem poznala náhodou a síla jeho tělových svící je neuvěřitelná. Rád Vám poradí a pomůže najít ten správný způsob a aplikaci Určitě vyzkoušejte…. Hodně zajímavá věc. A hlavně, Michal je člověk, který má velké srdce.

www.lecitelmichael.cz